AMFW-6S-10701275-70
- Manufacturer Part Number:
- AMFW-6S-10701275-70
- Part of Description:
- IC AMP SATCOM 10.7-12.75GHZ MOD
- Current - Supply :
- 160mA
- Frequency :
- 10.7GHz ~ 12.75GHz
- Test Frequency :
- 10.7GHz ~ 12.75GHz
- Voltage - Supply :
- 15V