LWC38-A-C20
Manufacturer Part Number:
LWC38-A-C20
Part of Description:
CBL CLIP WIRE SADDLE BLACK ADH
Stock Condition:
1,058
Adhesive :
Rubber Based
Color :
Black
Features :
Height :
0.560" (14.22mm)
Length :
1.000" (25.40mm)
Opening Size :
0.380" (9.65mm)
Width :
1.000" (25.40mm)