AMF-2B-00500100-45-33P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-2B-00500100-45-33P
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 500MHZ-1GHZ MODULE
- Current - Supply :
- 1.3A
- Frequency :
- 500MHz ~ 1GHz
- Gain :
- 25dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 4.5dB
- P1dB :
- 33dBm
- Test Frequency :
- 500MHz ~ 1GHz
- Voltage - Supply :
- 15V