JS3-00101500-65-16P
- Manufacturer Part Number:
- JS3-00101500-65-16P
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 100MHZ-15GHZ MOD
- Current - Supply :
- 350mA
- Frequency :
- 100MHz ~ 15GHz
- Gain :
- 27dB
- P1dB :
- 16dBm
- Test Frequency :
- 100MHz ~ 15GHz
- Voltage - Supply :
- 15V