AMF-6B-12701320-50-40P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-6B-12701320-50-40P
- Part of Description:
- IC AMP GPS 12.7GHZ-13.2GHZ MOD
- Current - Supply :
- 4.7A
- Frequency :
- 12.7GHz ~ 13.2GHz
- Gain :
- 35dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 5dB
- P1dB :
- 40dBm
- Test Frequency :
- 12.7GHz ~ 13.2GHz
- Voltage - Supply :
- 15V