AMF-3D-00010300-40-16P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-3D-00010300-40-16P
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 10MHZ-3GHZ MODULE
- Current - Supply :
- 300mA
- Frequency :
- 10MHz ~ 3GHz
- Gain :
- 30dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 4dB
- P1dB :
- 16dBm
- Test Frequency :
- 10MHz ~ 3GHz
- Voltage - Supply :
- 15V