AMF-3D-00100200-24-25P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-3D-00100200-24-25P
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 100MHZ-2GHZ MODULE
- Current - Supply :
- 380mA
- Frequency :
- 100MHz ~ 2GHz
- Gain :
- 32dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 2.4dB
- P1dB :
- 25dBm
- Test Frequency :
- 100MHz ~ 2GHz
- Voltage - Supply :
- 15V