JS3-09501050-16-10P
- Manufacturer Part Number:
- JS3-09501050-16-10P
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 9.5GHZ-10.5GHZ MOD
- Current - Supply :
- 175mA
- Frequency :
- 9.5GHz ~ 10.5GHz
- Noise Figure :
- 1.6dB
- Test Frequency :
- 9.5GHz ~ 10.5GHz
- Voltage - Supply :
- 15V