AMF-3D-00101000-40-21P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-3D-00101000-40-21P
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 100MHZ-10GHZ MOD
- Current - Supply :
- 285mA
- Frequency :
- 100MHz ~ 10GHz
- Gain :
- 27dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 4dB
- P1dB :
- 21dBm
- Test Frequency :
- 100MHz ~ 10GHz
- Voltage - Supply :
- 15V