AMF-6F-18002650-20-10P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-6F-18002650-20-10P
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 18GHZ-26.5GHZ MOD
- Current - Supply :
- 200mA
- Frequency :
- 18GHz ~ 26.5GHz
- Gain :
- 45dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 2dB
- Test Frequency :
- 18GHz ~ 26.5GHz
- Voltage - Supply :
- 15V