JS3-10701170-12-10P
- Manufacturer Part Number:
- JS3-10701170-12-10P
- Part of Description:
- IC AMP GPS 10.7GHZ-11.7GHZ MOD
- Current - Supply :
- 175mA
- Frequency :
- 10.7GHz ~ 11.7GHz
- Gain :
- 30dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 1.2dB
- P1dB :
- 10dBm
- Test Frequency :
- 10.7GHz ~ 11.7GHz
- Voltage - Supply :
- 15V