JS3-18501950-22-8P
- Manufacturer Part Number:
- JS3-18501950-22-8P
- Part of Description:
- IC AMP GPS 18.5GHZ-19.5GHZ MOD
- Current - Supply :
- 195mA
- Frequency :
- 18.5GHz ~ 19.5GHz
- Gain :
- 27dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 2.2dB
- P1dB :
- 8dBm
- Test Frequency :
- 18.5GHz ~ 19.5GHz
- Voltage - Supply :
- 15V