LWC38-H25-C14
Manufacturer Part Number:
LWC38-H25-C14
Part of Description:
CBL CLIP WIRE SADDLE GRAY ARROW
Stock Condition:
526
Color :
Gray
Features :
Height :
0.570" (14.48mm)
Length :
0.940" (23.88mm)
Material Flammability Rating :
UL94 V-2
Material Thickness :
Mounting Type :
Arrowhead, Winged
Opening Size :
0.380" (9.65mm)
Panel Hole Size :
0.187" ~ 0.250" (4.75mm ~ 6.35mm)
Width :
0.580" (14.73mm)