JS3-09001000-15-10P
- Manufacturer Part Number:
- JS3-09001000-15-10P
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 9GHZ-10GHZ MODULE
- Current - Supply :
- 175mA
- Frequency :
- 9GHz ~ 10GHz
- Noise Figure :
- 1.5dB
- Test Frequency :
- 9GHz ~ 10GHz
- Voltage - Supply :
- 15V