JS42-00101500-23-10P
- Manufacturer Part Number:
- JS42-00101500-23-10P
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 100MHZ-15GHZ MOD
- Current - Supply :
- 295mA
- Frequency :
- 100MHz ~ 15GHz
- Gain :
- 47dB
- Test Frequency :
- 100MHz ~ 15GHz
- Voltage - Supply :
- 15V