JSW4-30003050-70-12P
Manufacturer Part Number:
JSW4-30003050-70-12P
Manufacturer/Brand:
Narda-MITEQ
Part of Description:
IC RF AMP GPS 30GHZ-30.5GHZ MOD
Manufacturer :
Narda-MITEQ
Product Category :
RF Amplifiers
Current - Supply :
250mA
Frequency :
30GHz ~ 30.5GHz
Gain :
16dB
Mounting Type :
Noise Figure :
7dB
P1dB :
12dBm
Package / Case :
Module
Product Status :
Active
RF Type :
General Purpose
Supplier Device Package :
Module
Test Frequency :
30GHz ~ 30.5GHz
Voltage - Supply :
15V