LNA-20-00102600-40-15P
- Manufacturer Part Number:
- LNA-20-00102600-40-15P
- Part of Description:
- IC RF AMP VSAT 100MHZ-26GHZ MOD
- Current - Supply :
- 350mA
- Frequency :
- 100MHz ~ 26GHz
- Noise Figure :
- 4dB
- P1dB :
- 15dBm
- Test Frequency :
- 100MHz ~ 26GHz
- Voltage - Supply :
- 15V