LNA-20-00100800-20-15P
- Manufacturer Part Number:
- LNA-20-00100800-20-15P
- Part of Description:
- IC RF AMP VSAT 100MHZ-8GHZ MOD
- Current - Supply :
- 250mA
- Frequency :
- 100MHz ~ 8GHz
- Noise Figure :
- 2dB
- P1dB :
- 15dBm
- Test Frequency :
- 100MHz ~ 8GHz
- Voltage - Supply :
- 15V