LNA-20-02001200-20-15P
- Manufacturer Part Number:
- LNA-20-02001200-20-15P
- Part of Description:
- IC RF AMP VSAT 2GHZ-12GHZ MODULE
- Current - Supply :
- 250mA
- Frequency :
- 2GHz ~ 12GHz
- Noise Figure :
- 2dB
- P1dB :
- 15dBm
- Test Frequency :
- 2GHz ~ 12GHz
- Voltage - Supply :
- 15V