JSMF3-02K180-30-10P-M
- Manufacturer Part Number:
- JSMF3-02K180-30-10P-M
- Manufacturer/Brand:
- Narda-MITEQ
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 3GHZ-18GHZ MODULE
- Manufacturer :
- Narda-MITEQ
- Product Category :
- RF Amplifiers
- Current - Supply :
- 180mA
- Frequency :
- 3GHz ~ 18GHz
- Gain :
- 25dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 3dB
- P1dB :
- 10dBm
- Package / Case :
- Module
- Product Status :
- Active
- RF Type :
- General Purpose
- Supplier Device Package :
- Module
- Test Frequency :
- 3GHz ~ 18GHz
- Voltage - Supply :
- 15V