LNA-20-00100600-35-20P
- Manufacturer Part Number:
- LNA-20-00100600-35-20P
- Manufacturer/Brand:
- Narda-MITEQ
- Part of Description:
- IC RF AMP VSAT 100MHZ-6GHZ MOD
- Manufacturer :
- Narda-MITEQ
- Product Category :
- RF Amplifiers
- Current - Supply :
- 250mA
- Frequency :
- 100MHz ~ 6GHz
- Gain :
- 20dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 3.5dB
- P1dB :
- 20dBm
- Package / Case :
- Module, SMA Connectors
- Product Status :
- Active
- RF Type :
- VSAT
- Supplier Device Package :
- Module
- Test Frequency :
- 100MHz ~ 6GHz
- Voltage - Supply :
- 15V