JS41-00101500-31-10P
- Manufacturer Part Number:
- JS41-00101500-31-10P
- Current - Supply :
- 295mA
- Frequency :
- 100MHz ~ 15GHz
- Noise Figure :
- 3.1dB
- Test Frequency :
- 100MHz ~ 15GHz
- Voltage - Supply :
- 15V