BLF7G22LS-100P,118
Manufacturer Part Number:
BLF7G22LS-100P,118
Manufacturer/Brand:
Ampleon
Part of Description:
IC AMP W-CDMA 2-2.2GHZ SOT1121B
Manufacturer :
Ampleon
Product Category :
RF Amplifiers
Current - Supply :
Frequency :
2GHz ~ 2.2GHz
Gain :
19.1dB
Mounting Type :
Flange Mount
Noise Figure :
P1dB :
Package / Case :
Product Status :
Obsolete
RF Type :
W-CDMA
Supplier Device Package :
SOT1121B
Test Frequency :
2.11GHz ~ 2.17GHz
Voltage - Supply :
65V