BLF7G22L-100P,112
- Manufacturer Part Number:
- BLF7G22L-100P,112
- Manufacturer/Brand:
- Ampleon
- Part of Description:
- IC AMP W-CDMA 2-2.2GHZ SOT1121A
- Manufacturer :
- Ampleon
- Product Category :
- RF Amplifiers
- Current - Supply :
- Frequency :
- 2GHz ~ 2.2GHz
- Gain :
- 19.1dB
- Mounting Type :
- Flange Mount
- Noise Figure :
- P1dB :
- Package / Case :
- Product Status :
- Obsolete
- RF Type :
- W-CDMA
- Supplier Device Package :
- SOT1121A
- Test Frequency :
- 2.11GHz ~ 2.17GHz
- Voltage - Supply :
- 65V