LNA-20-08001800-23-15P
- Manufacturer Part Number:
- LNA-20-08001800-23-15P
- Part of Description:
- IC RF AMP VSAT 8GHZ-18GHZ MODULE
- Stock Condition:
- 1
- Current - Supply :
- 300mA
- Frequency :
- 8GHz ~ 18GHz
- Mounting Type :
- Connector Mount
- Noise Figure :
- 2.3dB
- P1dB :
- 15dBm
- Test Frequency :
- 8GHz ~ 18GHz
- Voltage - Supply :
- 15V