LNA-20-00100800-17-10P
- Manufacturer Part Number:
- LNA-20-00100800-17-10P
- Part of Description:
- IC RF AMP VSAT 100MHZ-8GHZ MOD
- Stock Condition:
- 1
- Current - Supply :
- 150mA
- Frequency :
- 100MHz ~ 8GHz
- Mounting Type :
- Connector Mount
- Noise Figure :
- 1.7dB
- P1dB :
- 10dBm
- Test Frequency :
- 100MHz ~ 8GHz
- Voltage - Supply :
- 15V