MAAP-011327-TR0500
- Manufacturer Part Number:
- MAAP-011327-TR0500
- Manufacturer/Brand:
- MACOM Technology Solutions
- Part of Description:
- IC AMP RADAR 1MHZ-22GHZ 32AQFN
- Stock Condition:
- 280
- Manufacturer :
- MACOM Technology Solutions
- Product Category :
- RF Amplifiers
- Current - Supply :
- 500mA
- Frequency :
- 1MHz ~ 22GHz
- Gain :
- 14.5dB
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Noise Figure :
- 3.75dB
- P1dB :
- 29dBm
- Package / Case :
- 32-LFQFN Exposed Pad
- Product Status :
- Active
- RF Type :
- Radar
- Supplier Device Package :
- 32-AQFN (5x5)
- Test Frequency :
- 10GHz
- Voltage - Supply :
- 10V