ATB3225-50011CT-T000
- Manufacturer Part Number:
- ATB3225-50011CT-T000
- Manufacturer/Brand:
- TDK Corporation
- Part of Description:
- BALUN 5MHZ-100MHZ 50/50 1210
- Manufacturer :
- TDK Corporation
- Product Category :
- Balun
- Frequency Range :
- 5MHz ~ 100MHz
- Impedance - Unbalanced/Balanced :
- 50 / 50Ohm