PAT0510S-C-5DB-T10
- Manufacturer Part Number:
- PAT0510S-C-5DB-T10
- Manufacturer/Brand:
- Susumu
- Part of Description:
- RF ATTENUATOR 5DB 50OHM 0402
- Manufacturer :
- Susumu
- Product Category :
- Attenuators
- Attenuation Value :
- 5dB
- Frequency Range :
- 0 Hz ~ 10 GHz
- Impedance :
- 50 Ohms
- Package / Case :
- 0402 (1005 Metric)
- Power (Watts) :
- 32mW