MP2-H120-41S1-S-LR
Manufacturer Part Number:
MP2-H120-41S1-S-LR
Part of Description:
CONN HDR FUTUREBUS+ 120POS PCB
Contact Finish Thickness :
3.00µin (0.076µm)
Pitch :
0.079" (2.00mm)