410-K-1-01-SI-32A
- Manufacturer Part Number:
- 410-K-1-01-SI-32A
- Part of Description:
- CIR BRKR 32A 240VAC 110VDC
- Current Rating (Amps) :
- 32A
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 110 V