CSM2F-8536-L050J30
Manufacturer Part Number:
CSM2F-8536-L050J30
Part of Description:
RES SHUNT 8536 50 UOHM 36W 3P
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-40°C ~ 170°C
Power (Watts) :
50W
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±5%