CSM2F-8518-L050J20
Manufacturer Part Number:
CSM2F-8518-L050J20
Part of Description:
RES SHUNT 8518 50 UOHM 50W 2P
Stock Condition:
168
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-40°C ~ 170°C
Power (Watts) :
36W
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±5%