MMU01020C2211FB300
Manufacturer Part Number:
MMU01020C2211FB300
Part of Description:
MMU 0102-50 1% BL 2K21
Stock Condition:
2,925
Features :
Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.3W
Resistance :
2.21 kOhms
Size / Dimension :
0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±1%