SL600-6.4/480+LXI
Manufacturer Part Number:
SL600-6.4/480+LXI
Part of Description:
POWER SUPPLY PROGRAMED DC 4 KW 0
Current - Output :
0 ~ 6.4A
Power (Watts) :
4000W
Size / Dimension :
24.000" L x 19.000" W x 1.720" H (609.60mm x 482.60mm x 44.50mm)
Voltage - Output :
0 ~ 600VDC
Voltage - Supply :
480VAC