ESR01MZPF6490
Manufacturer Part Number:
ESR01MZPF6490
Stock Condition:
9,990
Height - Seated (Max) :
0.016" (0.40mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.2W, 1/5W
Resistance :
649 Ohms
Size / Dimension :
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±1%