SL125-20/480+LXI
- Manufacturer Part Number:
- SL125-20/480+LXI
- Part of Description:
- POWER SUPPLY PROGRAMED DC 2.6 KW
- Current - Output :
- 0 ~ 20A
- Features :
- Ethernet, Programmable, RS-232, Tracking
- Power (Watts) :
- 2600W
- Size / Dimension :
- 24.000" L x 19.000" W x 1.720" H (609.60mm x 482.60mm x 44.50mm)
- Type :
- Rack Mount (AC to DC)
- Voltage - Output :
- 0 ~ 125VDC
- Voltage - Supply :
- 480VAC