SL50-160/480+LXI
- Manufacturer Part Number:
- SL50-160/480+LXI
- Part of Description:
- POWER SUPPLY PROGRAMED DC 8 KW 0
- Current - Output :
- 0 ~ 160A
- Power (Watts) :
- 8000W
- Size / Dimension :
- 24.000" L x 19.000" W x 1.720" H (609.60mm x 482.60mm x 44.50mm)
- Voltage - Output :
- 0 ~ 50VDC
- Voltage - Supply :
- 480VAC