SL60-133/208+LXI
Manufacturer Part Number:
SL60-133/208+LXI
Part of Description:
POWER SUPPLY PROGRAMED DC 8 KW 0
Power (Watts) :
8000W
Size / Dimension :
24.000" L x 19.000" W x 1.720" H (609.60mm x 482.60mm x 44.50mm)
Voltage - Output :
0 ~ 60VDC
Voltage - Supply :
208VAC