ERJ-14Y0R00U
Manufacturer Part Number:
ERJ-14Y0R00U
Manufacturer/Brand:
Panasonic
Part of Description:
RES SMD 0 OHM JUMPER 1/2W 1210
Stock Condition:
10,000
Manufacturer :
Panasonic
Product Category :
Chip Resistor - Surface Mount
Composition :
Thick Film
Failure Rate :
Features :
Automotive AEC-Q200
Height - Seated (Max) :
0.028" (0.70mm)
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
1210 (3225 Metric)
Power (Watts) :
Product Status :
Not For New Designs
Ratings :
AEC-Q200
Resistance :
0 Ohms
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)