8345-SR0029-100A
- Manufacturer Part Number:
- 8345-SR0029-100A
- Part of Description:
- CIR BRKR MAG-HYDR 100A
- Current Rating (Amps) :
- 100A
- Voltage Rating - AC :
- 480 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V