RCV251247M0JNEGAT
Manufacturer Part Number:
RCV251247M0JNEGAT
Part of Description:
RCV2512-AT 200 47M 5% E67 E3
Stock Condition:
3,991
Height - Seated (Max) :
0.028" (0.70mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
1W
Resistance :
47 MOhms
Size / Dimension :
0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%