8345-SR0064-50A
- Manufacturer Part Number:
- 8345-SR0064-50A
- Part of Description:
- CIR BRKR MAG-HYDR 50A
- Current Rating (Amps) :
- 50A
- Voltage Rating - AC :
- 480 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V