8345-SR0064-20A
- Manufacturer Part Number:
- 8345-SR0064-20A
- Part of Description:
- CIR BRKR MAG-HYDR 20A
- Current Rating (Amps) :
- 20A
- Voltage Rating - AC :
- 480 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V