LO E6SF-BACB-34-1-50-R18-Z
Manufacturer Part Number:
LO E6SF-BACB-34-1-50-R18-Z
Part of Description:
LED SMD
Color :
Orange
Configuration :
Current - Test :
50mA
Features :
Height (Max) :
2.10mm
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
2.40mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
3150mcd
Product Status :
Last Time Buy
Size / Dimension :
3.20mm L x 2.80mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.15V