LA T67F-V1AA-24-3A4B-20-S-VAR
Manufacturer Part Number:
LA T67F-V1AA-24-3A4B-20-S-VAR
Part of Description:
LED CLEAR 2PLCC SMD
Color :
Amber
Configuration :
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
2.10mm
Lens Size :
2.40mm Dia
Millicandela Rating :
1055mcd
Size / Dimension :
3.20mm L x 2.80mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.2V