LO E67F-CBDA-34-1-50-R18-Z-VL
Manufacturer Part Number:
LO E67F-CBDA-34-1-50-R18-Z-VL
Part of Description:
LED SMD
Color :
Orange
Configuration :
Current - Test :
50mA
Features :
Height (Max) :
2.10mm
Lens Size :
2.40mm Dia
Millicandela Rating :
4575mcd
Product Status :
Last Time Buy
Size / Dimension :
3.20mm L x 2.80mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.15V