LB E67C-R2S1-34-1-30-R18-Z
Manufacturer Part Number:
LB E67C-R2S1-34-1-30-R18-Z
Part of Description:
LED POWER TOPLED SMD
Color :
Blue
Configuration :
Current - Test :
30mA
Features :
Height (Max) :
2.10mm
Lens Size :
2.40mm Dia
Millicandela Rating :
182mcd
Size / Dimension :
3.20mm L x 2.80mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.4V