LCB E6SG-V2AB-4R6T-0-30-R18
Manufacturer Part Number:
LCB E6SG-V2AB-4R6T-0-30-R18
Color :
Blue
Configuration :
Current - Test :
30mA
Features :
Height (Max) :
2.10mm
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
2.40mm Dia
Millicandela Rating :
1350mcd
Product Status :
Active
Size / Dimension :
3.20mm L x 2.80mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.3V