A0A0N40-100-272-490N
Manufacturer Part Number:
A0A0N40-100-272-490N
Actuation Force :
110.16lbf (490.0N)
Length - Extended :
10.709" (272.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 60°C
Stroke Length :
3.937" (100.00mm)